Share This Story

Kavel 45 - Gazelle Classic fiets

De Gazelle Classic is een comfortabele omafiets met elegant gebogen lage instap. De fiets kan tegen een stootje door het robuuste stalen frame, de stalen bagagedrager en de roestvrijstalen velgen.

Specificaties
Model Dames maat 51/57
Kleur pastel turquoise
Modeljaar 2016
Type rem terugtraprem achter
Verlichting voor voor Koplamp / naafdynamo
Verlichting achter Achterlicht / batterij
Slot AXA Solid ringslot

Extra informatie
Aangenaam onderhoudsarm
Uit te breiden met unieke voordrager

Aangeboden door: Sander Tweewielers
logo

Naast Bloemendaal en Haarlem, heeft Sander Tweewielers sinds 1 april 2015 ook een vestiging op de Binnenweg in Heemstede. Kom langs bij onze prachtige winkel. De voormalige kledingzaak is omgetoverd tot fietsparadijs met een fietspad, een moderne werkplaats en een bovenetage met mooie stads- en lifestyle fietsen.

VESTIGING HEEMSTEDE Binnenweg 101
 2101 JE Heemstede
Tel: 023 – 75 16 150 www.sandertweewielers.nl

Auction History

Auction has finished

Auction failed because there were no bids
2016-02-01 00:00Auction started
The Auction Has Expired.

Laatste Biedingen

Er zijn nog geen biedingen om te tonen.

X